Маратон на добротата
С голямо желание и много вълнения децата от ДГ „Радост“ – гр. Каблешково, община Поморие, заедно със своите учители и родители, се включиха за първи път в Националната благотворителна инициатива „Маратон на добротата“. Прекрасните великденски картички, изработени с много старание и любов бяха подарък за малки и големи пациенти в МБАЛ